Öğrencilerimiz araştırmalarını EBA'da güvenli olarak yapıyor

Tokat Sulusaray 15 Temmuz Şehit Mehmet Güder İmam Hatip Ortaokulu'nda, öğrencilerimizin boş zamanlarında bilişim sınıfında ödevlerini EBA dijital ortamında güvenli bir şekilde araştırmaları sağlandı.

TOKAT- Okulumuz öğrencilerinin çoğunluğu taşımalı öğrenci kapsamında olması, evlerinde bilişim teknolojileri araç ve imkanlarının olmadığı için öğle aralarında Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Çetin KILIÇER kontrolünde Bilişim Sınıfında öğrencilerimiz ödevlerini ve merak ettikleri bir çok konuyu güvenli bir şekilde araştırmaya başladılar.

Öğrencilerimize araştırma konusunda rehberlik eden Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Çetin KILIÇER, her sınıf düzeyindeki öğrencilere araştırma tekniklerini anlatıp, daha hızlı ve etkili araştırma konusunda bilgi verdi. Araştırma yapılırken güvenli ve bilinçli internet kullanımına da dikkat edildi.

Daha sonra Eğitim Bilişim Ağı(EBA)'ndaki görsel, video, ses ve diğer dökümanlar öğrencilere tanıtıldı. EBA'nın daha güvenli bir araştırma ve kaynak sitesi olduğu Bilişim Teknolojileri Çetin KILIÇER tarafından belirtildi.
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.