Bilecik Osmaneli Sözcüklerin Gücü filmi Osmaneli sinema günleri projesi

Bilecik Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından “Osmaneli Sineme Günleri”- Film İzleme Yoluyla Eğitime Katkı Sağlama Projesi Şehit Osman Er İmam Hatip Ortaokulunda “Sözcüklerin Gücü” Filmi ile dün üçüncüsü düzenlendi.

BİLECİK- Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından “Osmaneli Sineme Günleri”- Film İzleme Yoluyla Eğitime Katkı Sağlama Projesi Şehit Osman Er İmam Hatip Ortaokulunda “Sözcüklerin Gücü” Filmi ile dün üçüncüsü düzenlendi. Proje okul-veli işbirliğini arttırmaya yönelik bir çalışmadır.

Mayıs ayına kadar devam etmesi planlanan Bilecik “Osmaneli Sinema Günleri” ilçe merkezinde okullarda velilere yönelik sinema gösterimi yapılması gerekçesi ile başlandı.

Filmler bakanlıkça öğretmeler için tavsiye edilmiş filmlerden yada aile eğitimine yönelik filmlerden seçilecektir, bunun yanında okulda kurulacak olan bir inceleme komisyonun tavsiye edeceği filmler baz alındı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ katılım gösteren herkese teşekkür edip, ´´İhitiyaç ve sorunlarınız için bizler buradayız her zaman yanınızdayız kapımız sizlere sonuna kadar açıktır ´´ dedi.
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.