81 ilden 81 öğretmen Konya programı

Bolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Fatih HAYKIR, 10/12/2017 tarihinde gerçekleşen 81 İl 81 Öğretmen Konya Programına Bolu ilini temsilen katıldı.

BOLU- Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Dairesi Başkanlığı koordinasyonu, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonu ve Konya Büyükşehir Belediyesi katkıları ile 10/12/2017 tarihinde gerçekleşen "81 İlden 81 Öğretmen Konya Buluşması"na Bolu ilini temsilen katıldım. 81 ilden 81 öğretmen arkadaşımızla iklimini, ruhunu, ahengini gönüller sultanı Hz. Mevlana'dan alan bu güzel şehrin manevi havasını teneffüs etmeye çalıştık. Çalışmalarımızı ve projelerimizi paylaştık.

Program dönüşünde Bolu İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz'i ziyaret ederek programla ilgili bilgi verdim ve Daire Başkanımız Abdi Erdoğan ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy'un selamlarını ilettim.

Ayrıca 09/01/2018 tarihinde Okulumuz Bolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde on beş günde bir gönüllü öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz Tarih Buluşmasında, "Hz. Mevlana'dan Hikmet Damlaları" adlı bir sunum ile edindiğim bilgi, deneyim ve manevi havayı da paylaşmaya çalıştım.

Bu vesile ile böylesine güzide bir programın tertip edilmesinden dolayı MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğüne, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Konya Büyükşehir Belediyesine ve emeği geçen herkese gönülden teşekkür ederim.
KANALI: Yaşam

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.