DynEd çalışma odamız ve etkinliklerimiz

Gaziantep ili Yavuzeli ilçesi Tokaçlı ilkokulu olarak 4.sınıf öğrencilerimizin İngilizce dersi için hazırlanan DynEd dil eğitim programından daha iyi yararlanmaları için DynEd çalışma odamızı düzenledik.

GAZİANTEP--Dönem başında güncellenerek 4.sınıf öğrencilerimizin kullanımına sunulan DynEd İngilizce dil eğitim programının kullanımını etkin şekilde sağlamak için okul bünyemizde DynEd çalışma odası düzenledik.Okul imkanlarımızın kısıtlı olmasına rağmen öğrencilerimize en iyi şartlarda eğitim verme gayretiyle DynEd Çalışma Odamızı öğrencilerimizin kullanımına sunmuş bulunuyoruz.Okul bölgemizde kablolu İnternet imkanının olmaması mobil şebekelerin yeteri kadar çekim gücüne sahip olmasından dolayı İnternet bağlantısı sadece okulumuzda bulunmaktadır.Bu şartlar göz önüne alındığında okul öğrencilerimizin okul ortamında rahatça DynEd çalışmasına katılmaları büyük bir fırsat olmaktadır.Yeni DynEd Çalışma Odamızda bir çok görsel materyal eşliğinde öğrencilerimizin DynEd programından gerek bireysel çalışmalarında gerekse de öğretmenli çalışmalarında daha fazla faydalanmalarını gözetiyoruz.
KANALI: Etkinlik
  • Tebrikler Hocam. Güzel bir çalışma. Başarıların daim olsun.
  • Tebrikler hocam. Gerçekten çok güzel. Bir çok öğretmen imkansızlıklardan yakınırken, olan imkanları değerlendirmek çok etkileyici.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.