Bursa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger Fatih projesi toplantısına katıldı

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında; 15/01/2018 Pazartesi günü saat: 14.00' de Bursa-Osmangazi İlçesi BTSO Eğitim Vadisi Ar-Ge binası Uzaktan Eğitim Merkezi salonunda Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER başkanlığında Fatih Projesinden sorumlu Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Müştak GENCER ile birlikte Bursa ilinde Fatih Projesi kapsamında görevlendirilen Fatih Projesi Eğitmenleri ile toplantı yaptı.

BURSA-Eğitimde Fatih Projesi kapsamında; 15/01/2018 Pazartesi günü saat: 14.00' de Bursa-Osmangazi İlçesi BTSO Eğitim Vadisi Ar-Ge binası Uzaktan Eğitim Merkezi salonunda Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER başkanlığında Fatih Projesinden sorumlu Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Müştak GENCER ile birlikte Bursa ilinde Fatih Projesi kapsamında görevlendirilen Fatih Projesi Eğitmenleri ile toplantı yaptı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER başkanlığındaki toplantıya Fatih Projesinden sorumlu Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Müştak GENCER, Bursa İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU, Fatih eğitmenleri İhsan HAYKIR, Abdulmuttalip ŞAHİN, Mitat EREN, Abdullah BAL, Özkan UĞUR, Erhan ÖZTÜRK, Dilek CAN, Sinan DİŞÇİOĞLU, Nihat HANPOLAT, Osman Ferhat EKER, Saffat KAYA ,Emek KOCA ve Sezgin MERİÇ katıldılar.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER, Öncelikle Bursa gibi büyük bir şehirde teknolojinin etkin ve verimli kullanımına verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ederim. Alanda ortak bir algı verebilirsek işlerimizi kolaylaştırmış oluruz. Tanıtımı iyi yapın ve uygulamayı ön plana çıkartın. Sosyal ağda aktif olun. Yaptığımız ürünleri pazarlamamız çok önemli. Allah sizlerin de bizlerinde yardımcısı olsun dedi.
Fatih Projesinden sorumlu Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Müştak GENCER,Hep birlikte bakanlığımız projelerini hayata geçirmek için çalışıyoruz. Özellikle DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemine verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Bilgi açısından bir sıkıntı yok. Çalışmalarınızın gayet güzel olduğunu ifade etmek isterim dedi.

Bursa İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU (https://bursa.meb.gov.tr/fatihprojesi/sss ) sitesi üzerinden Sık Sorulan Sorular (Etkileşimli Tahta, Tablet, Ağ Altyapısı, BTR, Hizmetiçi, EBA İçerik,Erişim) ile ilgili detaylı bilgilendirme yaptı. Fatih Projesinin ilimizdeki mevcut durumu hakkında detaylı bilgi verdi.
Fatih Projesi Bursa İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU'nun sunumunun ardından ilçelerdeki Fatih Projesi Koordinatörleri söz alarak sahada yaşanılan sıkıntıları, çözüm önerileri ve yapılması gereken çalışmalar ilgili görüşlerini açıkladılar.

Toplantıda aşağıdaki konularda görüş alışverişinde bulunuldu.
2017-2 görevlendirme süresinin genel değerlendirilmesi
01 Ocak -30 Haziran 2018 Tarihleri arasında görevlendirilen Fatih Projesi Eğitmenleri görevlendirme ve çalışma esasları
Bakanlığımızın yeni dönem görevlendirmeleri dikkate alınarak, dış ilçe paylaşımı
Fatih Projesi Eğitimleri kurs ve Seminer planlaması
BT Rehber Öğretmenliği başvuru şartlarının ve online başvuru modülünün gözden geçirilmesi
Okul bilgi sisteminde raporlar modülünün tanıtımı
Bu dönem Fatih Eğitmenliği görevine yeni başlayan Emek KOCA öğretmenize başarılar dileriz.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER ve Fatih Projesinden sorumlu Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Müştak GENCER’in toplantıya katılmaları büyük bir memnuniyet yarattı. Değerli müdürlerimize Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
KANALI: UZEM

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.