"Acil Durum Bilgi Kartı Projesi "

HATAY-ERZİN Yüksel Torun Anaokulu 5 yaş B şubesi Gamze Erdoğan öğretmenin öğrencileri ocak ayı boyunca okulumuzda "Acil Durum Bilgi Kartı eTwinning Projesi" kapsamında acil durumlarda hangi numaraları aramaları gerektiğini ve ambulansın içini tanıyacaklardır.

HATAY-Erzin Yüksel Torun Anaokulu öğretmeninin 5 yaş B şubesi Gamze Erdoğan öğrencileri ocak ayı boyunca okulumuzda Acil Durum Bilgi Kartı eTwinning Projesi kapsamında acil durumlarda hangi numaraları aramaları gerektiğini ve ambulansın içini tanıyacaklardır.
112’yi tanıyorum etkinliğinde ambulans çağırma, ambulansa yol verme konusunda okulumuz öğrencileri bilgilendirildi.
112’yi tanıyorum etkinliği kapsamında; okul öncesi öğretmenleri 5 yaş B sınıf öğretmeni Gamze Erdoğan,4 yaş C öğretmeni Necla Karakurt ve 5 yaş A öğretmeni Emine Sine Ulu öğrencilere acil bir durumla karşılaştıklarında yapmaları gerekenleri, acil servis numaralarını ararken dikkat etmeleri gerekenleri anlatım ve sunumlarıyla göstermişlerdir.
Yüksel Torun Anaokulu öğrencileri; acil durumlarda ne yapmaları gerektiğini ve acil servisi aramayı öğrendi. Bu bakımdan etkinlik çocuklar için eğitici ve aynı zamanda eğlenceliydi.
KANALI: Kültür/Sanat
  • EMEĞİNİZE SAĞLIK GÜZEL BİR PROJE OLMUŞ
  • GAMZE ERDOĞAN ÖĞRETMENİM TEBRİK EDİYORUM.ÇALIŞMAMIZA VERDİĞİNİZ DESTEK KATKI İÇİN ÖZELLİKLE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.