Şems-i Sivasî İl Halk Kütüphanesi ziyareti

Sivas-Merkez Süleyman Sami Kepenek İlkokulu 2-B sınıfı öğrencileri 14 Şubat 2018 tarihinde Şems-i Sivasî İl Halk Kütüphanesi’ne gittiler.

SİVAS-Merkez Süleyman Sami Kepenek İlkokulu 2-B sınıfı öğrencileri 14 Şubat 2018 tarihinde Şems-i Sivasî İl Halk Kütüphanesi’ne gittiler.

Serbest etkinlikler dersi, sınıf öğretmeni Sefa Asra’nın rehberliğinde her hafta kütüphanede yapılacak. Kadıburhaneddin Öğrenci Meclisimizde dile getirilip karar verilen bu etkinlik çocuklara kitabı adres gösteriyor. Böylece kitapların havasını soluyan çocukların kütüphane ve kitap sevgisi konusunda gelişmeleri amaçlanıyor. Davranışın kazandırılması için 2-B sınıfı tarafından kaynağa yapılan bir yolculuk bu, her hafta iki saat; kitaba yolculuk…
KANALI: Etkinlik
  • Doğru bilgi veren, iyiliği, doğruluğu, sevgiyi, saygıyı, dürüstlüğü kısacası erdemi, insani değerleri anlatan kitapları okumamız, bunlara ulaşabilme yollarını bilmemiz ve çocuklarımıza da öğretmeniz gerekmektedir. Bu gayeyle hareket eden tüm öğretmenlerimizi, bu anlamlı etkinlikten dolayı da Sefa Hanımı kutlarım.
  • Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.