Şehidimiz için hazırlanan anı defteri

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 07.03.2018 / Hazırlanan anı defteri şehit öğretmenimizin babasına, kendi memleketinde elden teslim edilmiştir.

KÜTAHYA - Beylerbeyi Okulumuz öğretmenlerinden Ümit Yılmazer’ in koordinatörlüğünde yürütülen ‘’Vatan Sevgisi ve Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz’’ adında, öğrencilerin vatan sevgisinin pekişmesi, öğretmenlik mesleğinin kutsallığını görebilmesi, ülkesini ve milletini seven bireyler olması, bu amaçla çalışanların ve hizmet verenlerin farkında olması esaslarına dayanan projede sona gelinmiştir.
25 farklı okuldan katılan 25 öğretmen ile 151 öğrencinin emeği ile yürütülen projede hedeflenen amaçlara ulaşılmış ve istenilen farkındalık yaratılmıştır. Projeye dahil olan öğretmen ve öğrenciler büyük istekle çalıştıkları bu projede takdir edilecek ürünler ortaya koymuşlardır.
Projemizin ortak ürünü olarak, şehit öğretmenimiz adına ‘’Anı Defteri’’ hazırlanması planlanmıştır. Projemizin sonunda bu hedefimize ulaşmak adına, projemize dahil olan öğretmen ve öğrencilerimizin emek harcayarak hazırladıkları ürünler ile anı defterimiz oluşturulmuştur. Hazırlanan bu anı defteri şehit öğretmenimizin babasına teslim edilmiştir. Kendisi bu üründe emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkürlerini, selamlarını göndermiştir.
Bizler de bu anlamlı projede emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.