İstanbul Kadıköy Lisesinde "Öncü Kadıköy'de Öncelik Öğrenciler Projesi"

İstanbul Kadıköy Lisesi, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün "Öncü Kadıköy'de Öncelik Öğrenciler"Projesi" kapsamında 5-6 Mart 2018 tarihleri arasında etkinlikler gerçekleştirdi.

İSTANBUL- İstanbul Kadıköy Lisesi'nde, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün "Öncü Kadıköy'de Öncelik Öğrenciler Projesi" kapsamında eğitimciler ve öğrenciler farklı projelere imza atıyorlar.

İstanbul Kadıköy Lisesinde Müdür Yardımcısı Serkan Gündüz koordinatörlüğü ve beden eğitimi öğretmenleri Elif Arif Ağaoğlu sorumluluğunda 05-06 Mart 2018 tarihleri arasında değişik bir proje gerçekleştirdi. Bu topraklarda zeka ve izlem oyunu "mangala" oyunu okul kantini kuzey ve batı masalarında öğrenciler tarafından ilk kez oynandı ve izlendi. "Ataların yüzyıllardır oynuyor. Eğer sende öğrenmek istiyorsan bekliyoruz" çağrısına öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Bunun yanı sıra "At gibi koşturulmak istemiyorsan at gibi düşün "sloganı ile de yine kantin kuzey ve batı masalarında gerçekleştirilen satranç oyunu da İstanbul Kadıköy Lisesi'nde ek bir proje olarak gerçekleştirildi.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.