Mehmetciğimize ziyaret

Öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve Okul Aile Birliği Başkanımızla birlikte bugün Mehmetçiğimize destek ve moral amaçlı Araklı Jandarma Komutanlığımızdaki askerlerimizi ve ardından Afrin'de Zeytin Dalı Harekâti için Trup mevkinde eğitim yapmakta olan Jandarma Özel Harekat askerlerimizi ziyaret ettik.

TRABZON-Araklı Öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve Okul Aile Birliği Başkanımızla birlikte bugün Mehmetçiğimize destek ve moral amaçlı Araklı Jandarma Komutanlığımızdaki askerlerimizi ve ardından Zeytin Dalı Harekâtına katılmak için Trup mevkinde eğitim yapmakta olan Jandarma Özel Harekât askerlerimizi ziyaret ettik.
Öğrencilerimiz tarafından yazılan mektupları Afrin´de görev yapan Mehmetçiğimize ulaştırılması için komutanlarımıza teslim teslim ettik.
Bu yoğun çalışma temposunda zamanlarını ayırıp bizleri ağırlayan başta Karakol Komutanımız Sayın Engin Akbaba´ya ve ekibi ile Jandarma Özel Harekat komutanımıza ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.
Bu vesile ile başta Afrin´de görev yapmakta olan güvenlik güçlerimiz ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bekası için mücadele eden güvenlik güçlerimize Yüce Mevla'dan muvaffakiyetler diler bu uğurda şehit olan bütün vatan evlatlarını rahmet,şükran ve minnetle anıyoruz...
KANALI: Etkinlik

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.