Ailemden oyun öğreniyorum

Kayseri Kocasinan Ahmet Baldöktü İlkokulu 2-A sınıfı öğrencileri her hafta, ailelerinden hem oyun öğreniyor hem de eğleniyorlar.

KAYSERİ Kocasinan Ahmet Baldöktü İlkokulu 2-A sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Neslihan Coşkun Şahbaz tarafından hazırlanan "Ailemden Oyun Öğreniyorum" eTwinnig projesiyle ailelerinden oyunlar öğreniyorlar.
Daha önceden planlanan ve hazırlıkları yapılan projenin ilk uygulaması 19/03/2018 Pazartesi günü hem sınıf içinde hem de okul bahçesinde gönüllü velilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Her hafta yeni bir veli eskiden oynadıkları oyunları öğrencilere öğretecek.
Öğrenci velileri öğrencilerle sınıf içinde isim, (eşya-şehir -coğrafa oyunu-), okul bahçesinde ise (yakar top) oynayarak hem eğlendiler hem de öğrendiler.
Coğrafya oyunu (İsim-Eşya-Şehir) ile öğrenciler aynı harfle başlayan isimleri, eşyaları ve şehirleri öğrenirken, Yakar Top ile de heyecanlı dakikalar yaşadılar.
Yapılan etkinlikten hem öğrenciler hem de veliler son derece mutlu oldu.
Projenin ikinci bölümü ise gelecek hafta 22-03-2018 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Öğrencilerimiz,15/03/2018 Perşembe günü öğrenci velilerimizin de katılımıyla Kayseri-Kocasinan Ahmet Baldöktü İlkokulunda ailelerinden hem oyun öğrendiler hem de eğlendiler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.