125.Yıl Anaokulu polis merkezini ziyaret etti

BURSA-Orhangazi 125.Yıl Anaokulu Okul Müdürü Aslı İnan ve projeden sorumlu Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik in sürdürdüğü “Vatanımızın Bekçisi Kahraman Mehmetçiğe Moral Mektubu” eTwinning projesi kapsamında ve Polis Haftası olması nedeniyle Şehit İbrahim Palamut Polis Merkezi'ni ziyaret etti.05.04.2018

BURSA-Orhangazi 125.Yıl Anaokulu Okul Müdürü Aslı İnan ve projeden sorumlu Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik in sürdürdüğü “Vatanımızın Bekçisi Kahraman Mehmetçiğe Moral Mektubu” eTwinning projesi kapsamında ve Polis Haftası olması nedeniyle şehit İbrahim Palamut Polis Merkezi'ni ziyaret etti.
Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı personellerini sevgimizi göstermek, eTwinning projemiz hakkında polislerimize bilgi vermek ve polis teşkilatının Polis Haftasını kutlamak için Şehit İbrahim Palamut Polis Merkezi'ne ziyaretimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin kendi elleriyle yaptığı resimler, çiçekler, mesaj kartları , bayrak, ikramlık paketler ve börek polislerimize teslim edildi. Ziyaretimiz esnasında öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz çok güzel, özel ve renkli anlar yaşadı.

Projeden sorumlu Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik;“Proje kapsamında beklenen amacımız Mehmetçiklerimize ve polisimize olan saygı, sevgi, onur, minnet duygularımızı gösterip moral ve motivasyonlarını arttırmak, öğrencilerimizi ulusal ve sosyal bir projeye dâhil ederek sorumluluk ve özgüvenlerini geliştirmek, vatan, millet ve bayrak sevgisini pekiştirmektir’’dedi.
Okul Müdürü Aslı İnan projemize katılan öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek bu etkinlikle birlikte öğrencilerimiz kalplerinde olan sevgiyi kahraman Mehmetçiklerinizi ve polislerimizle paylaşma imkânı bulmuştur, polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.’’dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Trafik Tescil Büro Amiri Olcay Esmer ‘Bizleri unutmadığınız ve ziyaretimize geldiğiniz için emniyetimiz adına okulunuza, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.