Öğretmenlerimiz; çırak öğrencileriyle nostalji yaşattı

İSTANBUL Pendik Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri, yeni bir etkinlikte, “Beslenme Dostu Okullar Projesi” kapsamında yaptıkları çalışmayla okulun gururu oldular.

İSTANBUL-Pendik Meslek Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri, okul içinde, kantinde, yaşam alanlarında, iş yerinde ve evde sağlıklı yaşamak adına bir çalışma başlattılar. Bu yapılan çalışmayı öğretmen ve öğrenci işbirliğiyle okul-atölye ortamında yaptılar. “Savaşlar görmüş bir neslin evlatları” olarak “Hoşaf” yapmayı gerçekleştirip 11 Nisan 2018 Çarşamba günü, okulun tüm öğretmen ve öğrencilerine dağıttılar.
Proje koordinatörü Müdür Yardımcısı Şenay Bilir; asıl olan birlikte çalışma, ortaya bir ürün çıkarıp paylaşma; bunu da öğrencilerimiz gerçekleştirdi bundan dolayı çok mutlu oldum dedi.
Bölüm şefi Arif Algül öğrencilerimizin bir projeye dahil olması, bunu arkadaşlarıyla uyum içinde yapması ve sahiplenmeleri ekibimizin çalışma azmini ortaya koydu dedi.
Bölüm öğretmeni Fatma Samur “Beslenme Dostu Okul Projesi” içinde öğrencilerimizin geçmişe dönük savaş ve yokluk yıllarını hatırlama ve ekmeğini-yiyeceğini paylaşma duygusunu tatmaları günün en önemli anlarıydı proje öğretmenlerimize teşekkür ederiz dedi.
Okul Müdürü Selami Çiçek; Bakanlığımızın sağlıklı nesiller yetiştirilmesi için, öğrenci ve öğretmenlerin bu çalışmaların içinde olması gayesiyle başlattığı çalışmalara öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılım göstermesi, projeye atölye ev sahipliği yapan Arif Algül, Fatma Samur ve Ali Alper Dalgıç öğretmenlerimize teşekkür etti.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.