METEF fuarındayız

Okulumuz mesleki eğitim merkezi her yıl olduğu gibi bu senede görsel etkinliğini iki bölümle stantları gelen ziyaretçilere gösterdi.

İSTANBUL-Pendik (METEF) etkinliği 24 Nisan 2018 Salı günü, sahilde Pendik Belediye desteğiyle başladı. Öğrencilerin Bilinçli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tercihi yapmasında ve Ortaokul öğrencilerine rehber olacak " Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (METEF) " Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkan Yardımcıları, Cevat Yaman, İlçe Milli Eğitim Müdür vekili, Okulumuz Müdürü Selami Çiçek, Esnaf Oda Başkan Vekili Ethem Aksoy’un katılımıyla açılışı yapıldı.

Pendik´te bulunan Resmi ve Özel 23 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 59 Bölümün stantları yer aldığı Fuarda, açılan stantları protokol, öğrenci velileri, öğretmenler, öğrenciler gezerek okullarımızda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Okul Müdürü Selami Çiçek, okulun standının yine Güzellik hizmetleri ve saç bakım bölümüyle, Elektrik bölümü ürünlerinin sergilendiğini Bölüm Başkanları Arzu Gürkan Yegit ve Arif Algül desteğiyle çıraklarımız; kına yapımı, saç yapımı, makyaj, estetik yapımı, güneş enerjisi sistemleri, konusunda bilgi verdiler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.