4-F mezun oluyor

KAHRAMANMARAŞ / Dulkadiroğlu - Yahya Kemal İlkokulu 4-F sınıfı öğrencileri 16/05/2018 tarihine okul konferans salonunda mezuniyet töreni düzenledi.

KAHRAMANMARAŞ / Dulkadiroğlu --Yahya Kemal İlkokulu konferans salonunda düzenlenen törene Okul Lideri Hüseyin Yılmaz, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Kuran_ı Kerim tilavetiyle başlanan programda okul lideri Hüseyin Yılmaz konuşma yaparak "Öğrencilerimiz artık bizim okulumuzda misafir, bundan sonra devam edecekleri ortaokul eğitiminde herbirine başarılar diliyorum. Sayın veliler çocuklarımız bizim geleceğimizdir, onları en önemli yatırım aracı olarak görünüz, ilgi ve alakayı esirgemeyiniz." dedi. Öğrenciler çeşitli şiirler okudular. Duyarlılık konulu skeci sundular. ´Semazenler´ sınıfı olarak üç yıldır birçok sahnede sergiledikleri sema gösterisini ilkokul öğrencisi olarak son kez sergilediler. Sınıf öğretmeni Fatma Sarıtiken ´Dolu dolu güzel bir dört yıl geçirdik. Öğrencilerime bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Ben hakkımı helal ediyorum siz de helal ediniz.´ dedi. 4 yılın özeti niteliğindeki etkinlik fotoğraflarından oluşan video gösteriminin ardından mezuniyet pastası kesildi.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.