Hilal göründü, iftarda buluştuk

TEKİRDAĞ-Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu 22 Mayıs 2018 tarihinde “Hilal Göründü İftarda Buluşalım” projesi etkinliklerinin ikinci gününde Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulunda yöneticiler, öğretmenler, okul aile birliği üyeleri, veliler, misafirler ve öğrenciler bir araya geldiler.

TEKİRDAĞ-Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu 22 Mayıs 2018 tarihinde
“Hilal Göründü İftarda Buluşalım” projesi etkinliklerinin ikinci gününde Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulunda yöneticiler, öğretmenler, okul aile birliği üyeleri, veliler, misafirler ve öğrenciler bir araya geldiler.
İftar sofrasında, velilerin evden getirdikleri ve imece usulü yaptıkları ayrıca hayırsever katkıları ile bol çeşitli ve bereketli yemekler yer aldı. Samimi bir havanın yanında güzel bir sohbet ortamı oluştu. Tasavvuf müziği dinlendi, ezan okundu, iftar duası ve iftar sonrasında yemek duası yapıldı.
Okul Müdürü Kadriye Tokmak’ın hoş geldiniz konuşmasının ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan konuşmasında; “Ramazan bereketinin ülkemize ve tüm İslam âlemine yayılmasını, bu bereketin sadece sofralara değil, gönüllere de nüfuz etmesini, ayrıca; ülkemizin ve tüm İslam aleminin birliğine vesile olmasını, hep birlikte sağlık ve afiyetle Ramazan Bayramı’na ulaşmayı temenni ediyorum. Bu güzel programın hazırlanmasında emeği geçen okul aile birliğine, velilerimize, öğretmenlerimize, okul yönetimine ve ilçe milli eğitim müdürlüğüne teşekkür ediyorum.” dedi.
“Hilal Göründü İftarda Buluşalım” Marmaraereğlisi programına; Marmaraereğlisi Kaymakamı Sıdkı Zehin, Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adil Özer, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Suat Aydın, Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serdar Gündüz ve Şener Özben ailecek katıldılar.
KANALI: Yaşam

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.