TÜBİTAK bilim fuarımıza yoğun ilgi

Nevşehir merkezde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı 10/11 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen törenle açıldı. Öğrenciler tarafından hazırlanan projelerin sergilendiği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. Birbirinden ilginç projeler misafirler tarafından beğeni ile karşılandı.

NEVŞEHİR- Merkez Recep Tayyip Erdoğan Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı 10/11 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen törenle açıldı. Okul içerisinde gerçekleştirilen fuarda, 60 öğrencinin hazırladığı 34 proje, 11 danışman öğretmen gözetiminde tanıtıldı.

Fuar hakkında ve projelerle ilgili bilgiler öğrenciler ve danışman öğretmenler tarafından verildi. Fuara teşrif eden ziyaretçiler öğrencilerin birbirinden farklı projelerini dinleyerek öğrencilerden bilgi aldı. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, Arapça, edebiyat, tarih, coğrafya, rehberlik dallarında hazırlanan birbirinden ilginç projeler misafirler tarafından beğeni ile karşılandı.

Öğrenciler tarafından hazırlanan projelerin sergilendiği Recep Tayyip Erdoğan Proje Okulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.