Erasmus+ SAVE PROJECT

Konya Mahmut Sami Ramazanoğlu AİHL öğrencileri; Konya İl MEM, Selçuk Üniversitesi ,Polonya, İsveç, Macaristan ve Slovenya'dan ortaklarla yürüttüğü Erasmus+ projesi SAVE (Struggle Against Violent Extremism) kapsamında 2-8 Temmuz 2018 tarihinde Macaristan'da gerçekleştirilen ikinci LTT etkinliğine katıldılar.

KONYA-Okulumuz Mahmut Sami Ramazanoğlu AİHL'nin Polonya, Slovenya, İsveç ve Macaristan'dan ortaklarla yürütmekte olduğu Ka2 türündeki SAVE (Struggle Against Violent Extremism) isimli Erasmus projesinin ikinci LTT etkinliği Macaristan'ın Köszeg şehrinde gerçekleştirildi. Bir hafta boyunca öğrencilerimiz Polonyalı,İsveçli ve Macar öğrencilerle birlikte şiddet içeren aşırılıklarla ilgili eğitim aldılar, şiddet içeren aşırılıklarla ilgili olarak tartışıp konuştular ve farklı etkinliklere katıldılar.
Bir hafta boyunca kültürel etkileşimin de en üst seviyede yaşandığı eğitimde öğrencilerimiz yabancı öğrenci ve öğretmenlerle İngilizce pratik yaparak dil gelişimlerine katkı sağladılar.
Eğitime katılan öğrencilerimiz, yeni başlayacak eğitim öğretim döneminde katıldıkları eğitimle ilgili olarak okulumuz öğrencilerine yönelik bir eğitim düzenleyeceklerdir.
KANALI: Kültür/Sanat

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.