Mektup Arkadaşım etwinning projesi tanışma webinarı yapıldı

ANKARA- Keçiören 19 Mayıs ilkokulu öğretmeni Mivevver Esmek ile Keçiören Mehmet Örücü İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Ahsen Doğanay ‘ın kurucu olduğu Mektup Arkadaşım projesi tanışma webinarı 23.09.2018 tarihinde gerçekleştirildi

ANKARA—Pursaklar Saray İlkokulu 3/K sınıf öğretmeni Özlem Yıldız ‘ın ortak olduğu Mektup Arkadaşım etwinning projesi tanışma webinarı 23.09.2018 tarihinde yapıldı. Farklı okullardan öğretmenlerin canlı görüşmelerle tanışmasına olanak sağlayan webinar görüşmelerinde öğretmenler proje çalışma planı hakkında fikirlerini belirtiyorlar.
Unutulan iletişim değerlerimizden en önemlisi olan mektup yazma konusunu günümüz kuşağına anlatmak amacıyla projeyi kuran Minevver Esmek ve Ahsen Doğanay mektubun olmazsa olmazlarından olan adres bilgisi bölümüyle çocukların erken yaşta adres bilgilerini öğrenmelerini sağlamakla işe başlayacaklar.
Yıl boyunca büyüklerinin ellerinde bulunan mektup örneklerinin paylaşılması, farklı illerden mektup arkadaşlıkları edinme, farklı kurumlara çocuk elinden mektup yazıp ulaştırma gibi pek çok etkinliğin yer alacağı projede Eylül ayı itibariyle çalışmalar başladı.
KANALI: Duyuru

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.