Erasmus+ eTwinning projesi "ÇIĞLIK ATIYORUM, DUY BENİ!" projesi

ORDU-Perşembe Saray Ortaokulu öğrenci,öğretmen ve velilerine 07.11.2018 tarihinde Erasmus+ eTwinning projesi "ÇIĞLIK ATIYORUM, DUY BENİ!" projesi kapsamında ilçemiz Rehber Öğretmeni Sefa BAKAL tarafından bilgilendirme etkinliği yapılmıştır.

ORDU-Perşembe Saray Ortaokulu öğrenci,öğretmen ve velilerine 07.11.2018 tarihinde Erasmus eTwinning projesi "ÇIĞLIK ATIYORUM, DUY BENİ!" projesi kapsamında ilçemiz Rehber Öğretmeni Sefa BAKAL tarafından bilgilendirme etkinliği yapılmıştır.
Öğrencilerimize bu eğitim kapsamında "İyi dokunuş, Kötü Dokunuş", "Bedenim Bana Ait", "Tanımadığımız İnsanlara Nasıl Yaklaşmalıyız?" temalı faaliyetler yapılmıştır.
Proje kapsamında "Çocuk İstismarı ve İhmali" konulu veli bilgilendirme sunuları yapılmış olup velilerimize el bildirileri dağıtılmıştır. Konunun önemi ve yapılması gerekenler üzerine velilerimizle fikir alışverişinde bulunuldu ve velilerimizin projeye aktif katılımları için temennilerimiz iletildi. Velilerimiz tarafından olumlu karşılanan bu isteğimiz sayesinde proje amacına uygun şekilde yürütülmeye başlandı.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.