FATİH Projesi alan bazlı Türkçe eğitici eğitimi başladı

Öğretmenlerimizin teknoloji desteğinden faydalanmaları amacıyla gerçekleştirilen FATİH Projesi eğitimleri devam etmektedir. Bu amaçla Türkçe öğretmenleri için gerçekleştirilen alan bazlı öğretim süreci tasarımı eğitici eğitimi kursu 26-30 Kasım 2018 tarihlerinde Yalova'da yapılacaktır.

Yalova- Öğretmenlerimizin mesleki gelişimine yardımcı olmak ve eğitim ortamını çağın olanaklarıyla donatmak amacıyla Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet içi eğitimlerimiz sürmektedir. FATİH Projesi kapsamında Alan Bazlı Öğretim Süreci Tasarımı Eğitici Eğitimi Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde 26 Kasım 2018'de başlamıştır. 30 Kasım Cuma günü sona erecek eğitimde ülkemizin dört bir yanından öğretmenlerimiz teşrif etmiş, kendi illerinde meslektaşlarını aydınlatmak üzere eğitici eğitimi almaya gönüllü olmuşlardır. Doğuhan Murat Yücel, Hacer Şen ve Sinan Dişçioğku eğitici eğitmenleri olarak mesleki gelişimlerinde öğretmenlerimize yardımcı olmaktadırlar.
KANALI: Bilim/Teknoloji
  • Eğitimci öğretmenlerimiz Doğuhan Murat Yücel'e, Hacer Şen'e ve Sinan Dişçioğlu'na teşekkür eder; katılımcı arkadaşlara başarılar dilerim.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.