Erzurum Yakutiye Sabancı Ortaokulu 5-A Sınıfından Anlamlı Bir Proje

ERZURUM-Yakutiye Sabancı Ortaokulu 5-A sınıfı öğrencileri 30.11.2018 Cuma günü Atatürk Üniversitesi Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü Öğretim Üyesi Sn.Hayrettin Köroğluyla sınıfta büyük bir mutlulukla kitap okudular.

ERZURUM/YAKUTİYE Sabancı Ortaokulu 5 -A Sınıfı Öğrencilerinden Anlamlı Bir Proje Birlikte Kitap Okuyoruz/Damla Damla Hayat
5-A Sınıfı öğrencileri ,Uzman Türkçe Öğretmenleri Emine Behiye Polat Kütük rehberliğinde yeni bir projeye imza attı.Her hafta okuma saatinde bir veli çocuğuyla birlikte sınıfta kitap okuyor ve akabinde yaşam tecrübelerini paylaşıyor .
Bu hafta Atatürk Üniversitesi Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü Öğretim Üyesi Sn.Hayrettin Köroğlu konuklarıydı. Çocuğu Emir'le birlikte kitap okuyan veli öğrencilere meyve ve kek ikram etti.Akabinde öğrencilerle yaşam tecrübeleri hakkında kısa bir söyleşi yaptı.Londra'da yaklaşık beş yıl görev yapan veli ingilizce öğrenebilmenin ve konuşabilmenin yöntemleri hakkında da tavsiyelerde bulundu .Uzman Türkçe Öğretmeni E.Behiye Polat Kütük :"Öncelikle her projemizde bize destek veren yüreklendiren Okul Müdürümüz Sn.İhsan Akpınar'a ve değerli velilerime çok teşekkür ediyorum.Amacımız kitap okuma alışkanlığı kazandırabilmek.Velilerimizin de desteğiyle inşallah bu alışkanlığı kazandıracağız. Uygulamamız yıl sonuna kadar devam edecek."dedi.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.