Veli Akademileri semineri

Çekmeköy Alemdağ İlkokulunda rehber öğretmen tarafından İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Veli Akademileri Projesi kapsamında 'İhmal ve İstismar' konulu veli semineri 4 Aralık 2018 tarihinde yapıldı.

İSTANBUL- Çekmeköy İstanbul Veli Akademileri; İstanbul’daki resmî okullarda (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, ortaöğretim, özel eğitim) öğrenim gören öğrencilerin velilerine yönelik okul-veli arasında iletişimi ve iş birliğini güçlendirmek suretiyle velileri bilinçlendirerek geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sorumluluklarının bilincinde bireyler olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla hazırlanan okul merkezli veli eğitim projesidir.

Alemdağ İlkokulu olarak İhmal ve İstismar konulu eğitimimiz Rehber öğretmenimiz tarafından 04/12/2018 Salı günü saat 11.30 da okulumuz konferans salonunda düzenlendi. Seminere katılarak, sosyal sorumluluk projesi olarak yıl boyunca yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren, Bedenime Dokunma isimli, mahremiyet eğitimi konulu projesini tanıtan Serap Polat öğretmenimize de teşekkür ederiz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.