Erasmus+ mesleki eğitim projeleri tanıtım toplantısı ve sertifika teslim töreni

Ordu ili Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak son üç yıldır ardarda uyguladığımız Erasmus+ projelerinin tanıtımı ve yaygınlaştırılması amacıyla okulumuzda bir toplantı gerçekleştirdik. 5 Aralık 2018 tarihinde okulumuz Uygulama Otelinde gerçekleştirilen organizasyona başta Ünye ilçemiz kaymakamı sayın Ümit Hüseyin GÜNEY başta olmak üzere, protokol üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, ilçemiz eğitim kurumu yöneticileri, okulumuz idareci, öğretmen ve öğrencileri katılmıştır.

ORDU-Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak yürüttüğümüz Erasmus projelerimizle ilgili faaliyetlerimizin tanıtımı ve yaygınlaştırılması ile proje katılımcısı öğretmen ve öğrencilerimize sertifikalarının teslimi amacıyla bir toplantı düzenledik. Etkinlikte; 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında yürüttüğümüz "Öğreticiler Avrupa Mutfağına Ait Lezzetlerin Peşinde" ve 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında yürüttüğümüz "Ünye'li Genç Turizmciler Staj İçin Avrupa'da" adlı Erasmus Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği projelerimize ilişkin bilgiler katılımcılara sunulmuştur. Ayrıca toplantıda 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında yürüteceğimiz "Turizm Eğitimcileri Avrupa Turizmini Keşfediyor" adlı Erasmus Mesleki Eğitim Personel Hareketliliği projemizin de tanıtımı yapılmıştır. Toplantı sonunda protokol üyeleri tarafından "Ünye'li Genç Turizmciler Staj İçin Avrupa'da" adlı projemizin katılımcısı olan öğretmen ve öğrencilerimize hareketlilik belgeleri törenle teslim edilmiştir.
KANALI: Etkinlik
  • öğrencilerinize mobilpass belgesi düzenlemenizi öneririm bu tip proje çalışmalarında katılım sertifikası veriliyor fakat mobilpass belgesi öğrencilerin bu mesleki deneyimini gelecekte mesleki kariyerlerinde kullanabilmelerini sağlayacaktır. tebrik ediyorum bu güzel .çalışmanız için
  • Teşekkür ediyorum hocam. Mobilpass belgesinden kastınız eruopass sertifikası ise bu belgeleri zaten bulunmaktadır. Belgenin uluslararası geçerliliği bulunmaktadır.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.