Denizli Hulusi Kulaklı Ortaokulu "Benim Şehrim Benim Hikayem"Etwinning projesinde.

Denizli Pamukkale Hulusi Kulaklı Ortaokulu 7. sınıfların yürütüğü "Benim Şehrim Benim Hikayem"Etwinning projesinde, ilimizi tanıtmak ve diğer proje ortaklarımızın bulunduğu illeri tanımak amacıyla 10/12/2018 tarihinde etkinliklerine devam etmektedir.

DENİZLİ-Pamukkale Hulusi Kulaklı Ortaokulu 7. sınıfların yürüttüğü "Benim Şehrim Benim Hikayem"Etwinning projesinde ilimizi tanıtmak ve diğer proje ortaklarımızın bulunduğu illeri tanımak amacıyla 10/12/2018 tarihinde etkinliklerine devam etmektedir.
Öğrencilerin yaşadıkları illeri ve projede yer alan illerin her türlü sosyal ve kültürel değerlerini kavratılması için uygulanan proje,kent içi özgün faaliyetler sergilemektedir.Okulumuzun Fen Öğretmeni Sibel Usta'nın danışmanlığında yürütülen projede öğrenciler yaptıkları çalışmalar ile kentlerini tanıtmaktadırlar.Bu projenin yürütülmesinde emeği geçen ,başta projemizin kurucusu Orgeneral Edip Başer İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Sema Aktaş öğretmenimize ve diğer proje öğretmenlerimiz ve öğrencilerine teşekkür ederiz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.