Sevgi Anaokulu velileriyle birlikte stem projeleri yapıyor

Edirne-Keşan Sevgi Anaokulu Uğur Böcekleri Sınıfı Öğrencileri; 14/12/2018 tarihinde evlerinde aileleriyle birlikte birer grup olarak Matematiği Seviyorum (STEM) eTwinning Projesi kapsamında artık materyaller kullanarak oyuncak tasarladılar. Çocuklar böylece hem aileleriyle kaliteli zaman geçirmiş oldular hem de problem çözme becerileri kazandılar.

Edirne-Keşan Sevgi Anaokulu Uğur Böcekleri Sınıfı Öğrencileri; 14/12/2018 tarihinde evlerinde aileleriyle birlikte birer grup olarak "Matematiği Seviyorum (STEM)" eTwinning Projesi kapsamında artık materyaller kullanarak oyuncak tasarladılar. Çocuklar böylece hem aileleriyle kaliteli zaman geçirmiş oldular hem de problem çözme becerileri kazandılar.
Sevgi Anaokulu Uğur Böcekleri Sınıfı Öğretmeni Ümmühani Aksakal velilerine ve öğrencilerine Matematiği Seviyorum (STEM) projesinde daha önce de yapılmış olduğu gibi bir etkinlik yapacağımızı fakat bu sefer her grubun bir aile olduğunu anlattı. Etkinliklerinin stem alan becerilerine göre (fen,matematik, sanat, mühendislik, teknoloji) degerlendirileceğini anlattı. Aileler evlerine gidip artık materyal kullanarak nasıl bir oyuncak yapacaklarını tartıştılar çizimlerini yaptılar ve güzel oyuncaklar tasarladılar.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.