"Postcard European Exchange for 10-15 Years Old Kids" eTwinning projemiz

"Postcard European Exchange for 10-15 Years Old Kids" eTwinning projemiz kapsamında İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde bulunan Orbay ortaokulu öğrencileri olarak IES Albert Einstein, Seville okuluna okulumuzun katılımcı üyesi olduğu eTwinning projesi kapsamında yazdığımız mektupları gönderdik.

İSTANBUL "Postcard European Exchange for 10-15 Years Old Kids" eTwinning projemiz kapsamında 2018 eylül - 2019 mayıs ayları arasında devam edecek olan projemiz 4 farklı aşamadan oluşmaktadır.

2018 ekim- 2018 kasım ayları arasında 10 ülkeden ve 25 öğretmenin katılımıyla hızla ilerleyen projemizde ilk olarak öğrencilerin kendi kişilik ve fiziksel özelliklerini tanıttıkları mektuplarını partner okullarına gönderdiler. Birçok okul yazdıkları mektuplarına gelen cevaplar ile mutluluk yaşadılar.

2018 aralık - 2019 ocak aylarında ise öğrenciler kendi hobi ve ilgi alanlarıyla ilgili yazdıkları mektuplarına yılbaşı kartlarını da dahil ederek partner okullarına göndereceklerdir.

2019 şubat - 2019 mart aylarında ise öğrencilerimiz kendi ülkelerine ait yiyeceklerden oluşan bir yemek kitabı hazırlayacak ve partner okullarıyla paylaşacaklardır. Öğrencilerin oluşturdukları yemek kitabına ait görseller de eTwinning twinspace sayfasında paylaşılacaktır.

2019 nisan - 2019 mayıs aylarında ise son çalışma olarak; öğrencilerin yaşadıkları yeri tanıttıkları afiş- poster çalışması hazırlaması beklenmektedir.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.