Benim Gözümle Gör Projesi-ADANA

ADANA/Sarıçam Veli Yavuz İlkokulu 4/A sınıfı öğretmeni Deniz DÖNMEZ ve öğrencileri E-twinning "Benim Gözümle Gör Projesi" ile Adana ilinin tarihi, kültürel zenginliklerini proje ortağı okullara tanıtmak için etkin çalışmalarına başlamışlardır.

ADANA- Sarıçam ilçesi Veli Yavuz İlkokulu 4/A sınıfı öğretmeni Deniz DÖNMEZ ve öğrencileri E-twinning "Benim Gözümle Gör Projesi" kapsamında Adana ilinin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini proje ortağı 23 okulla işbirliği içerisinde tanıtarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunacaklardır. Proje ortağı okullarla iletişim kurularak öğrencilerin birbirini tanıması Twinspace portalında sohbet etmeleri ve kendi yaşadıkları yeri birbirine anlatmaları, aynı zamanda öğrencilerin sosyal iletişim becerilerini geliştirmek, araştırma problem çözme stratejilerini etkin bir şekilde kullanarak daha iyi öğrenmeleri gerçekleştirmeleri amaçlanmıştır.
Aralık ayı proje çalışmalarında öğrencilerimizin proje katılım Veli izin belgeleri alınmıştir. Öğrencilerimiz proje grubuna kaydedilerek şifreleri verilmiş ve kendilerini tanıtmış karşıt. Ayrıca öğrencilerimiz okulumuzda E-twinning panosu hazırladılar ve okulumuzu tanıtma çalışmaları yaptılar. Her ay proje amaçları gerçekleştirilecek ve Adana ilinin tarihi, kültürel ozellikleri ve doğal güzellikleri tanıtılacaktır.
KANALI: Etkinlik

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.