"Büyük Zekalar Oyun Oynar" eTwinning projesi ile Mangala Turnuvası

Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu 2-A sınıfı öğrencileri , 28 Aralık Cuma günü Arsez Akgüngör rehberliğinde " Büyük Zekalar Oyun Oynar" eTwinning projesi Aralık ayı etkinliği olan Mangala oyunu ile ilgili turnuva düzenledi.

İSTANBUL- Küçükçekmece Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu 2-A sınıfı öğrencileri , 28 Aralık Cuma günü Arsez Akgüngör rehberliğinde " Büyük Zekalar Oyun Oynar" eTwinning projesi Aralık ayı etkinliği olan Mangala oyunu ile ilgili turnuva düzenledi.
Bir ata oyunumuz olan Mangala oyunu ; öz güven geliştirme, ezberci zihniyetten uzaklaştırma ve strateji geliştirme gibi pek çok kazanımın sağlanmasına yardımcı olmuştur. Aralık ayı boyunca eTwinning projesi planı doğrultusunda etkinlikler yapılmış ve turnuva ile çalışmalar tamamlanmış olup; turnuva sonunda;
1. Ayşe Hümeyra ÖZTÜRK
2.Murat ÖZER
3.Duru Yılmaz
olmuştur. Turnuva sonunda öğrenciler madalya ile ödüllendirilmiştir.Öğrencilerimizin tümü turnuva boyunca kurallara uyma, rakibine saygı gösterme ve kazananı tebrik etme davranışlarını gösterdiği için ayrıca tebrik edilmiştir.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.