Erzincan ve Bursa Öğrencileri Yeni Yılda Birbirlerine Tebrik kartları Gönderdi

ERZİNCAN - Merkez 20 Aralık 2018 Perşembe günü Web 2.0 ile İlkokuma Ve Yazma Öğretimi eTwinning projesi için Erzincan Zeynep Mustafa Han İlkokulu 1/B sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri Sevda Sezgin Bedir ve Bursa Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu 1 A sınıfı öğrencileri ,öğretmenleri Hacı Ömer Erarslan karşılıklı olarak yeni yıl tebrik kartı hazırladılar.

ERZİNCAN - Merkez 20 Aralık 2018 Perşembe günü Web 2.0 ile İlkokuma Ve Yazma Öğretimi eTwinning projesi için Erzincan Zeynep Mustafa Han İlkokulu 1/B sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri Sevda Sezgin Bedir ve Bursa Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu 1 A sınıfı öğrencileri öğretmenleri Hacı Ömer Erarslan ve karşılıklı olarak yeni yıl tebrik kartı hazırladılar.
Etkinliğe katılan öğrenciler önce birbirleriyle tanışmak için girişimde bulundular ve mektup arkadaşlığı başlatmanın ilk adımını gerçekleştirdiler. Öğrenciler bunları yaparken çok eğlendiler ve heyecanlandılar.Öğrenciler hazırladıkları bu yeni yıl tebrik kartlarını birbirlerine gönderdiler.Gelen zarfları açarken öğrencilerin heyecanı görülmeye değerdi.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.