Daha 2. sınıftalar ama hepsi web2 araçlarında ustalar

Atatürk ilkokulu 2-F sınıfı öğrencileri yaşlarından büyük işler yapıyor. Öğretmenleri Özkan Seyrek'in kurucusu olduğu "First Step For Web2" projesi sayesinde onlarca aracı kullanabiliyorlar.

KONYA-Meram Atatürk ilkokulu 2-F sınıfı öğrencileri yaşlarından büyük işler yapıyor. Öğretmenleri Özkan Seyrek'in kurucusu olduğu "First Step For Web2" projesi sayesinde onlarca aracı kullanabiliyorlar.
2018-2019 eğitim yılının ikinci yarısında 4 Şubat 2019'da fiilen başlayacak olan projeye 9 ülkeden 60 öğretmen ve öğrencileri katılıyor. Özkan Seyrek Proje hakkında şunları söyledi: " Geçen yıl da web2 araçları ile öğretmenlere yönelik bir projemiz olmuştu. Öğrencilerimiz web2 araçlarına buradan aşina idiler. ve bu araçları kullanmayı istediklerini hep söylediler. Şimdi onlar için ve ortaklarımızın öğrencileri için bu projeyi kurduk. Çok talep aldık. Şimdiden çeşitli uygulamaları kullanan öğrencilerimiz ödevlerini bile web2 araçlarıyla yapıyorlar." dedi
KANALI: Bilim/Teknoloji
  • Özkan Bey. sizi ve öğrencilerinizi kutluyorum. Çalışmalarınızın, geleceğin eğitimini şekillendirmesi adına çok önemli buluyorum.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.