Yomra Merkez Ortaokulu proje çalışmalarımız

Yomra Merkez Ortaokulu olarak başlattığımız Little Culture Ambassadors etwinning projemizin ilk çevrimiçi görüşmesini İngilizce ögretmenimiz Neşe Yaylı koordinatörlüğünde, proje ortaklarımızın etkin katılımıyla gerçekleştirdik. Görüşmede işbirlikçi çalışmalar ve ortak ürün çıktısı gibi konular konuşuldu, tartışıldı ve kararlar alındı.

TRABZON- Yomra Merkez Ortaokulu olarak başlattığımız Little Culture Ambassadors etwinning projemizin ilk çevrimiçi görüşmesini 15.01.2019 tarihinde İngilizce ögretmenimiz Neşe Yaylı koordinatörlüğünde, proje ortaklarımızın etkin katılımıyla gerçekleştirdik. Görüşmede iş birlikçi çalışmalar ve ortak ürün çıktısı gibi konular konuşuldu, tartışıldı ve kararlar alındı.
Aralık ayında 15 ortakla başladığımız projemiz, yerel kültürel mirasımızı daha iyi tanıma, tanıtma ve öğrencilerimizde tarih- kültür bilinci oluşturma esasına dayanmaktadır. Webinarımızda kültür alışverişi, yeni kültürleri tanıma adına ülkeler arası kültürel nesne gönderimi için, okul eşleştirmesi yaptık. Projenin ortak çıktısı konusunda çeşitli fikirlerin öngörüldüğu toplantıda blog oluşturma kararı aldık.Tüm katılımcılar proje çıktısına katkı sağlama hususunda kararlı davrandılar. Şubat ayı aktivitelerinin de konuşulduğu projemiz plan doğrultusunda çalışmalarına devam edecektir. Projeye katkı sağlayan öğrencilerimize, idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Proje ortaklarına başarılar dileriz. Proje çalışmalarının artarak devam etmesini temenni ederiz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.