The colours of our countries projesini tamamladık

Derinkuyu Yazıhüyük Gazi İlkokulu sınıf öğretmeni Nevzat Özdemir '' The Colours of Our Countries'' 7 farklı ülke ile oluşturduğumuz eTwinning projesi kapsamında başka ülkeleri tanıdık, ingilizce dil ve web 2.0 araçları becerilerimizi geliştirerek projemizi tamamladık. (20 Ocak 2019)

NEVŞEHİR-Derinkuyu Yazıhüyük Gazi İlkokulu sınıf öğretmeni Nevzat Özdemir '' The Colours of Our Countries'' 7 farklı ülke ile oluşturduğumuz eTwinning projesi kapsamında başka ülkeleri tanıdık, ingilizce dil ve web 2.0 araçları becerilerimizi geliştirerek projemizi tamamladık. (20 Ocak 2019)
, Derinkuyu Yazıhüyük Gazi İlkokulu sınıf öğretmeni Nevzat Özdemir '' The Colours of Our Countries'' 7 farklı ülke ile oluşturduğumuz eTwinning projesi kapsamında başka ülkeleri tanıdık, ingilizce dil ve web 2.0 araçları becerilerimizi geliştirerek projemizi tamamladık.(20Ocak 2019) 3/D Sınıf öğretmeni Nevzat ÖZDEMİR´in öğrencileri katılmış oldukları the colour of our countries etwinning projesi ülke bayraklarını ve sembollerini tanımıştır. Proje kapsamında okulunu ve kendilerini tanıttıktan sonra üke bayraklarının puzzle yaparak oynayarak öğrenmişlerdir. Öğrenciler diğer ülkelerle mektup göndererek etkinliklerini paylaşmışlardır. Hem ülkelerini ait şarkıları ve beraber ortak ülkelerle şarkılar söylemişlerdir. Canlı görüşmeler yapılmış ve canlı görüşme üzerinden öğrenciler kahoot ile hazırlanan yarışmaya katılmışlardır. Proje sonunda çizdikleri resimleri seslendirerek düşüncelerini paylaşmış ve memnuniyet anketini doldurarak, hoşçakal demişlerdir.
KANALI: Duyuru

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.