Hayat bir oyundur projesi değerlendirme son webinarı yapıldı

Temmuz ayında başlayan ve Ocak ayı sonunda tamamlanacak olan hayat bir oyundur projesi değerlendirme webinarının sonuncusu 20.01.2019 Pazar günü ortakların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

BURSA- Yıldırım Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu 1 -A sınıf öğretmeni Hacı Ömer Erarslan ve ortakların yoğun katılımıyla,Temmuz ayında başlayan ve Ocak ayı sonunda tamamlanacak olan hayat bir oyundur projesi değerlendirme webinarının sonuncusu 20.01.2019 Pazar gerçekleştirildi.
Webinara Hayat Bir oyundur proje kurucularımız Leyla Erdoğan ve Müzeyyen Şen ile proje ortakları Arzu Sarıgül , Asuman Aklıfazla, Güldane Bakış Sucu, Hacı Ömer Erarslan , Naime Önyılmaz, Özlem Yurt, Semra Dağ ve Yasemin Süngübaz Tok katıldılar. Projemizin genel değerlendirmesi yapıldı.Herkes duygu ve düşüncelerini ifade etti.Sonraki süreç ve kalite etiketi ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.Herkes bu projede yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade etti ve başka projelerde de buluşmak temennisiyle webinarımız tamamlandı.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.