Yomra Merkez Ortaokulu proje çalışmalarımız

Yomra Merkez Ortaokulu olarak katıldığımız Kültürümüz Yapbozlarda eTwinning projemizin ikinci çevrimiçi görüşmesini sosyal bilgiler öğretmenimiz Suzan Topal ve diğer proje ortaklarının da etkin katılımıyla gerçekleştirdik. Görüşmede işbirlikçi çalışmalar ve ortak ürün çıktısı gibi konular konuşuldu, tartışıldı ve kararlar alındı.

TRABZON- Yomra Merkez Ortaokulu olarak katıldığımız Kültürümüz Yapbozlarda eTwinning projemizin ikinci çevrimiçi görüşmesini 11.01.2019 tarihinde gerceklestirdik. Görüşmede işbirlikçi çalışmalar ve ortak ürün çıktısı gibi konular konuşuldu, tartışıldı ve kararlar alındı.
Lübnan, Azerbaycan, Litvanya ve İtalya gibi ülkelerinde içinde olduğu 21 ortakla beraber yürüttüğümuz projemiz, yerel kültürel mirasımızı daha iyi tanıma, tanıtma ve öğrencilerimizde tarih- kültür bilinci oluşturma esasına dayanmaktadır. Yapılacak çalışmaların planlandığı görüşmede ortak ürün olarak da bir tiyatro oyunu yazmaya karar verildi. Şubat ayı ile ilgili çalışmaların netlesmesi ile de görüşme sona erdi. Projeye katkı sağlayan öğrencilerimize, idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Proje ortaklarına başarılar dileriz. Proje çalışmalarının artarak devam etmesini temenni ederiz
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.