Güvenli internet günü kodlamalarımızı yaptık

Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu 1/I sınıfı öğrencileri 5 Şubat 2019 tarihinde Türkçe dersinde öğretmenleri Nermin Genç eşliğinde eTwinning projesi kodlama dilinde buluşalım kapsamında Güvenli İnternet Günü ile ilgili kodlama çalışması yaptılar.

BURSA-Yıldırım Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu 1/I sınıfı öğrencileri 5 Şubat 2019 tarihinde Türkçe dersinde öğretmenleri Nermin Genç eşliğinde etwinning projesi kodlama dilinde buluşalım kapsamında Güvenli İnternet Günü ile ilgili kodlama çalışması yaptılar.
Etkinlikte; 1/I sınıfı öğretmeni Nermin Genç öğrencilere güvenli internet kullanımı ile ilgili açıklamalı anlatımlar yaptı. Kodlama dilinde buluşalım eTwinning projesi, kapsamında öğrencilere güvenli internet günü ile ilgili kodlama kağıtları dağıtıldı. Kodlama ile ilgili gerekli açıklamalar yapıldı. Öğrencilerin yaptıkları kodlamaları sık sık kontrol edildi. Kodlama etkinliği sonunda biten çalışmalar önce sınıfa sunuldu. Sonra da panoda sergilendi. Bu etkinlik ile öğrenciler güvenli internet kullanımının önemi hakkında daha da bilinçlenmiş oldular.
KANALI: Kodlama

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.