Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlkokulu' nda "Güvenli İnternet Günü" kutlandı.

Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlkokulu 4 /C sınıfı öğrencileri 5 Şubat salı günü "Güvenli İnternet Günü" dolayısıyla okul panosu hazırlayarak öğrencilerimizde farkındalık oluşturdu. İnternetin güvenli kullanımı hakkında öğrencilere ve velilere bilgilendirme toplantısı yapıldı.

KONYA-Karatay Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlkokulu 4 /C sınıfı her yıl şubat ayının ilk salı günü çocuk ve gençlerin interneti bilinçli ve güvenli kullanmaları konusunda farkındalık oluşturacak çeşitli etkinliklerle kutlamaktadır.
Saraçoğlu Ahmet Haşhaş İlkokulu olarak 5 Şubat salı günü "Güvenli İnternet Günü" dolayısıyla okul panosu hazırlayarak öğrencilerimizde farkındalık oluşturduk. İnternetin güvenli kullanımı hakkında öğrencilere ve velilere bilgilendirme toplantısı yapılarak, internet kullanırken karşılaşılabilecek olumsuz durumlar anlatıldı. Güvenli şifre oluşturma, siber zorbalarla baş etme, güvenli web adresleri sorgulama gibi konularda bilgi alan veliler internetin güvenli kullanımının önemini farkettiklerini söylediler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.