Bayrağımızı yapmaya başladık

Okulumuz öğrencisi, filografi sanatı ile bayrağımızı 21Şubat 2019 günü yapmaya başladı. Bu tasarım ile bayrağımız, "81 İl Şanlı Bayrağımız" e Twinning projesi kapsamında Konya'da sergiye yollanacaktır.

BALIKESİR- Karesi Okulumuz Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi,e-Twinning projelerinden "81 İl Şanlı Bayrağımız" adlı projeye katılmıştır.
Okulumuz felsefe grubu öğretmeni sınıflarda e -Twinning projeleri ve bayrak projesi hakkında bilgi verdi. Bunun üzerine okulumuz öğrencisi Ahmet Ö.,
çivi ve tel kullanarak bayrak yapmak istediğini belirtti.Ahmet Ö. adlı öğrencimiz bunun filografi sanatı olduğunu söyledi. 21Şubat 2019 günü bayrağımızı yapmaya başladı.Öğrencilerimize filografi hakkında açıklamalar yaptı.Rehber öğretmen öğrencilerimize Türk bayrağının tarihçesi ve önemi hakkında araştırma konusu verdi.Çalışma
bitince öğrencilerle bu konu üzerinde konuşacağız. Filografiden yapılan bayrağımızın resmini, okulun internet sayfasında yayınlayacağız. Bir gün boyunca ortak kullanım alanında tüm öğrenciler ve öğretmenlerimizin görmesini sağlayacağız. Daha sonra bayrağımız, "81 İl Şanlı Bayrağımız" e Twinning projesi kapsamında Konya'da sergiye yollanacaktır.Emeği geçen öğrencimize teşekkürler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.