Çevre dostu geri dönüşüm kutuları

Orgeneral Eşref Bitlis Ortaokulu, eTwinning portalında Kasım ayında katıldığı uluslararası proje ile geri dönüşüm ve sıfır atık konularında ilgi çekici ve çevre dostu çalışmalar yapmaktadır. Projenin bu Ocak ayında yapılan etkinliğinde çevre ve geleceğimizi koruma konusuna dikkat çekmek için geri dönüşüm kutuları tasarladılar ve dikkat çekici pano hazırladılar.

İSANBUL-Bahçelievler Orgeneral Eşref Bitlis Ortaokulu, İngilizce Öğretmeni Lütfiye Temiz'in ortak olduğu "Your Mess Is Mine" isimli uluslararası çok ortaklı eTwinning projesi Kasım ayında başladı ve Mayıs ayında son erecek olan proje kısa zamanda çok büyük bir ilgi gördü.
Projenin birinci ve ikinci webinarları gerçekleştirildi. Proje adına yeni fikirler ortaya atıldı ve el birliği ile zengin bir içerik oluşturuldu.
Projeye kapsamında öğrenciler daha önceden deneyimlemedikleri web araçlarını kullandılar ve bununla birlikte geri dönüşüm çevreyi koruma ve temiz tutma konuşunda bilgiler edindiler. Öğrenciler Ocak ayı faaliyeti olarak atık kullanımına ve çevrenin ayrıca geleceğin korunmasına dikkat çekmek için geri dönüşüm kutuları tasarladılar ve bununla birlikte ilgi çekici pano oluşturdular.
KANALI: Duyuru
  • Lutfiye Hocam, Tebrik ederim. Her anlamda yararlı ve katma degerli bir proje. Başarılarınızın devamını dilerim.
  • Lütfiye Hocam güzel çalışmalarınız için tebrik ederim.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.