İzmir ve Doğubeyazıt'a sevgilerle (eTwinning projesi)

Hacı Ali ODABAŞI İmam Hatip Ortaokulu 5A Dil ve 5B Dil öğrencilerimiz İzmir ilindeki ve Ağrı Doğubeyazıt ilçesindeki arkadaşlarıyla eTwinning projesi gerçekleştirdiler.

KONYA-Kadınhanı ilçesi Hacı Ali ODABAŞI İmam Hatip Ortaokulu 5A Dil ve 5B Dil öğrencilerimiz İzmir ilindeki ve Ağrı Doğubeyazıt ilçesindeki arkadaşlarıyla eTwinning projesi gerçekleştirdiler.

Öğrencilerimiz, "Mektup Arkadaşım" projesi kapsamında 22.02.2019 tarihinde İngilizce öğretmenimiz Melek AKKUBAK rehberliğinde İZMİR-Bornova ilçesine bağlı Evrenosoğlu Ortaokulu'ndaki arkadaşlarına İngilizce mektuplar yazmışlardır. Ayrıca "Türkiye'den Doğubeyazıt'a Mektup Var" projesi kapsamında Türkçe mektuplar yazılıp AĞRI-Doğubeyazıt Atatürk İlkokulu'ndaki arkadaşlarına göndermişlerdir.

Çocuklar kendi aralarında mektuplaşarak ülkemizin farklı illerindeki kişileri tanıma imkânı elde ederken ayrıca İngilizce - Türkçe yazılı ifade becerileri kazanacak ve en eski iletişim araçlarından olan mektubun nasıl yazıldığı ve gönderildiği hakkında bilgi sahibi olacaktır.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.