Temiz okul sağlıklı nesil

Cengiz Topel İlkokulu Temiz Okul Sağlıklı Nesil Projesi kapsamında projeye dahil edilen ilkokul ve ortaokulların 26.02.2019 tarihinde saat 10:00 da başlatılan çevre temizliği faaliyetini gerçekleştirdi.

KAHRAMANMARAŞ-Pazarcık Cengiz Topel İlkokulu Temiz Okul Sağlıklı Nesil Projesi kapsamında projeye dahil edilen ilkokul ve ortaokulların 26.02.2019 tarihinde saat 10:00 da başlatılan çevre temizliği faaliyetini gerçekleştirdi.
Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Temiz Okul Sağlıklı Nesil projesi kapsamına projeye dahil edilen tüm ilkokul ve ortaokullarla birlikte okulumuz da bu gün saat 10:00 itibarıyla çevre temizliği faaliyetini gerçekleştirdi. Çevre temizliği faaliyetine okulumuz öğrenci, öğretmen ve diğer çalışanları katıldı. Faaliyet öncesi katılımcılara çöp poşeti ve eldiven dağıtıldı. Öğrenci guruplarının çevre temizliği yapacağı mıntıkalar belirtildi. Öğrencilerle birlikte öğretmenlerimiz de çevre temizliğine katılarak daha temiz, daha sağlıklı bir çevre oluşması yönünde farkındalık sağlamış oldular.
Temiz okul, sağlıklı bir nesil dileğiyle projeyi başlatanlara ve katkı sağlayanlara teşekkür ederiz.
KANALI: Yaşam

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.