Haydi Sen De Oyna

Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri,Duriye Aksakal rehberliğinde 7 Mart Perşembe günü,ortak oldukları ‘’Haydi Sen De Oyna’’ eTwinning projesi kapsamında topladıkları hikaye kitapları ve kırtasiye malzemelerini ihtiyacı olan öğrencilere gönderdiler.

İSTANBUL-Küçükçekmece Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri,Duriye Aksakal rehberliğinde 7 Mart Perşembe günü,ortak oldukları ‘’Haydi Sen De Oyna’’ eTwinning projesi kapsamında topladıkları hikaye kitapları ve kırtasiye malzemelerini ihtiyacı olan öğrencilere gönderdiler.
Proje kapsamında öğrenciler daha önce kendileri okudukları hikaye kitaplarını evlerinden getirerek oyuncak kumbarasına attılar.3/A sınıfı öğrenci ve velileri projeye tam destek vererek kumbaramızı kısa sürede hikaye kitabı ve kırtasiye malzemeleriyle doldurdular.7 Mart Perşembe günü malzemeler kolilenerek Bitlis ,Hizan ilçesi Aladana İlkokulu öğrencilerine gönderildi.’’Paylaşmak Güzeldir’’ sloganıyla yola çıktığımız projemizde, öğrencilerimiz yazmış oldukları mektupları da gönderdiler. Öğrencilerimiz ihtiyacı olanlara yardım etmenin mutluluğunu yaşadılar
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.