Bakanımızın Eşi Sayın Rana Selçuk Hanımefendi'nin Okulumuzu Ziyaretleri

"Önce iyi insan sonra bilinçli ve nitelikli birey" anlayışını düstur edinmiş okul İzmir Fen Lisesi´ni (Bornova, İzmir) Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk´un eşi Sayın Rana Selçuk Hanımefendi, İzmir Valisi Sayın Erol Ayyıldız´ın eşi Sayın Uzman Doktor Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi ve MEB Bakan Danışmanı Sayın İpek Coşkun Hanımefendi, İzmir İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi, İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mehmet Yiğit ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kadir Kadıoğlu´nun eşliğinde ziyaret etmişlerdir.

"Önce iyi insan sonra bilinçli ve nitelikli birey" anlayışını düstur edinmiş okul İzmir Fen Lisesi´ni (Bornova, İzmir) Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK´un eşi Sayın Rana Selçuk Hanımefendi, İzmir Valisi Sayın Erol Ayyıldız´ın eşi Sayın Uzman Doktor Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi ve MEB Bakan Danışmanı Sayın İpek Coşkun Hanımefendi, İzmir İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi, İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mehmet Yiğit ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kadir Kadıoğlu´nun eşliğinde ziyaret etmişlerdir.
Sayın Rana Selçuk Hanımefendi, Sayın Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi, Sayın İpek Coşkun Hanımefendi ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi önce okulumuzun 50. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Arası Araştırma Projesi Yarışmasında Bölge Sergisine davet edilen 9 Projemizi incelemişler ve bölge sergisinde ödül alarak Türkiye Finallerinde bölgemizi temsil edecek projelerimiz ile ilgili bilgi almışlardır.
9. ve 12. sınıflarımıza konuk olan Sayın Rana Selçuk Hanımefendi, Sayın Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi, Sayın İpek Coşkun Hanımefendi ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi öğrencilerimizle sohbet etmişlerdir.
Öğrencilerimizin özgün eserlerini sergi alanımızda inceleyen Sayın Rana Selçuk Hanımefendi, Sayın Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi, Sayın İpek Coşkun Hanımefendi ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi öğretmenler odamıza konuk olarak öğretmenlerimizle milli servetlerimiz, İzmir Fen Lisesi Öğrencileri, ile ilgili fikir teatisi yapmışlardır.
Sayın Rana Selçuk Hanımefendi, Sayın Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi, Sayın İpek Coşkun Hanımefendi ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi, eğitim ve öğretim çalışmalarımızda okulumuza başarılar dileyerek okulumuzdan ayrılmışlardır.
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.