Çalışkan Arılar proje değerlendirme toplantısı yaptı

Zübeyde Hanım Ortaokulu Çalışkan Arılar sınıfı ögretmeni Elem Göktaş tarafından yıl boyunca yürüttükleri projeler için velilerle 03.04.2019 'da değerlendirme toplantısı yapıldı.

SAKARYA/ Serdivan Zübeyde Hanım Ortaokulu Çalışkan Arılar sınıfı ögretmeni Elem Göktaş tarafından yıl boyunca yürüttükleri projeler için velilerle 03.04.2019 'da değerlendirme toplantısı yapıldı.
Çalışkan Arılar sınıfı bu yıl ilçe projesi olarak Heybemde Kitap Var projesini yürütmektedir. Veliler bu projenin çocukların kitaba, resme ilgisini artırdığını ve düzenli okunan kitaplar sayesinde sürekli kitap okunmasını istediklerini belirttiler. e Twinning projelerinden Ritim Takımı için çocuklarının marşları çok sevdiklerini , Orff Schulwerk projesindeki ritim çalışmalarıyla müziğe ilgilerinin arttığını ve kolaylıkla şarkılara ritim tutabildiklerini, Lıttle Schools Outdoor ile sınıf dışı etkinliklerin ilgilerini çektiğini ve çok sevdiklerini, 81 il 81 masal 1 battaniye projesi ile kültürel değerleri ögrenip drama etkinliklerini sevdiklerini, Minik Kaşifler Kodluyor projesiyle kodlamaya temel attıklarını ve bu etkinliklerin çocukların bakış açısını değiştirdiğini belirttiler. Ardından ögretmen devam eden etkinlikler ve proje çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toplantı sonunda sınıfa geçilerek Ritim Takımı projesi çalışmalarını izlediler. Ögretmen katılım gösteren ve projelerde destekleyen tüm velilerine teşekkürler etti.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.