Twinspace portalını kullanmayı öğreniyoruz

"Adım At, Sağlığına Sağlık Kat" eTwinning projesi kapsamında öğrencilerimiz twinspace portalı üzerinden proje ortaklarının çalışmalarını incelediler, beğeni ve yorum yaparak duygu, düşünce ve izlenimlerini paylaştılar.

KAYSERİ-Bünyan Karakaya İlkokulu Müdürlüğü tarafından yürütülen "Adım At, Sağlığına Sağlık Kat" eTwinning projesi kapsamında etkinliklerde aktif olarak rol alan öğrencilerimiz 18.04.2019 tarihinde twinspace portalına kişisel şifreleriyle erişim sağlayarak yapılan çalışmaları takip ediyor, beğeni ve yorumlarda bulunuyor.
Öğrencilerimiz twinspace sayfasında farklı ülkelerdeki veya farklı okullarda proje ortaklarının çalışmalarını inceleme fırsatı buldular. Duygu, düşünce ve izlenimlerini paylaşan öğrencilerimiz twinspace sayfasını da kullamayı pekiştirmiş oluyorlar.
Proje kurucusu Selçuk Şahin "eTwinning'in en önemli arayüzü olan twinspace kullanımı ile ilgili çalışmalar sonucunda öğrenci katılımının yoğun olarak sağlandığı görüldü.Yapılan çalışmalar sonucunda twinspace kullanımında yoğun bir ilgi ve beceri kazanıldığı görüldü." dedi.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.