Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kardeş okul ziyareti

Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kardeş okul ziyaretini gerçekleştirerek Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü öğrencileri "El Ver Eksikliği Gider" Projesi Nisan 2019 ayı kapsamında kardeş okulumuz Dağlıca Ortaokulunu ziyaret etmişlerdir.

ZONGULDAK-Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kardeş okul ziyaretini gerçekleştirerek Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü öğrencileri "El Ver Eksikliği Gider" Projesi Nisan 2019 ayı kapsamında kardeş okulumuz Dağlıca Ortaokulunu ziyaret etmişlerdir. Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulüp Danışman Öğretmenleri Kübra Kundakçı ve Yeter Özkul rehberliğinde kulüp öğrencileri, okulda gerçekleştirilen kampanya sonucu elde edilen kulüp kermes gelirleri ile alınan ihtiyaç ve yardım malzemelerini kardeş okul öğrencilerine ulaştırmıştır. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı da göz önüne alınarak kardeşlerine çeşitli kırtasiye malzemeleri armağan etmişler ve bir sınıfı bayram için süslemişlerdir.
Amacımız, Türk toplumunun en önemli değerlerinden olan dayanışma ve yardımlaşma değerlerimizi çocuklarımıza ve gençlerimize davranış olarak kazandırmaktır.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.