RobAdanus'19 Robot Yarışması okulumuz spor salonunda yapıldı

Adana Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yapılan ve okulumuzun ev sahipliği yaptığı RobAdanus'19 Yarışması 12 Haziran 2019 Çarşamba günü Spor Salonumuzda gerçekleşti. Yarışmaya 76 Okul, 143 Robot, 282 Öğrenci ve 68 danışman öğretmen katılım sağladı.

ADANA - Çukurova Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi olarak ev sahipliği yaptığımız Adana Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yapılan RobAdanus'19 Robot Yarışması 12 Haziran 2019 Çarşamba günü Spor Salonumuzda gerçekleşti.Yarışmaya 76 Okul, 143 Robot, 282 Öğrenci ve 68 danışman öğretmen katılım sağladı. Yarışma sonunda yapılan törenle, her kategoride dereceye giren okulların danışman öğretmen ve öğrencilerine ödülleri verildi. 







Derece
Robot
Adı
Okul
Danışman
Öğretmen
1.
Yarışmacı
2.
Yarışmacı


1.
BİLSEM 1
ADANA BİLİM VE SANAT MERKEZİ
Osman KILINÇ
Semih Mete ÜNAL
Bartu TUNÇ


2.
ÜÇGÖZ
KOZA ORTAOKULU
Ahmet ŞAHİN
Harun OĞUZ
Muhammet Enes KAYA


3.
ÖLÜMCÜL KAÇIŞ
ADANA ÖZEL FİNAL FEN LİSESİ
Recep ÖZDEMİR
Zeynep Yaren SARIGEÇİLİ
Dilanur KAYA


MİNİ SUMO KATEGORİSİ DERECEYE GİREN LİSTESİ


Derece
Robot Adı
Okul
Danışman Öğretmen
1. Yarışmacı
2. Yarışmacı


1.
JUMBO88
ADANA ÖZEL GÜNDOĞDU FEN LİSESİ
Celal Abbas BOZKURT
Özge TÜRKARSLAN
 


2.
TTV MİNİSUMO 9
TÜRK TEKSTİL VAKFI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
İlhan METİN
Bedirhan ARAS
Ali ŞİMŞEK


3.
ROBOVARDA SUMO
ÖZEL ADANA VARDA FEN LİSESİ
Mehmet CORUK
Teoman DİNÇKURT
Altan DİYAR


ÇİZGİ İZLEYEN KATEGORİSİ DERECEYE GİREN LİSTESİ


Derece
Robot Adı
Okul
Danışman Öğretmen
1. Yarışmacı
2. Yarışmacı


1.
TTV ADANA BEDİRHAN
TÜRK TEKSTİL VAKFI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Emin DENİZER
Bedirhan ARAS
Alperen DENİZER


2.
GYMBOT
TOKİ KÖPRÜLÜ ANADOLU LİSESİ
Bedriye ÇALIŞKAN
Muhammet Fatih ŞİMŞEK
Abdullah ÖZTÜRK


3.
ENDLES
VAKIFBANK ORTAOKULU
Abdurrahman GÜNDEŞLİOĞLU
Hakan ÇİLENTİ
 
(Tarih: 25-06-2019)
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.