Gezin Twinner etwinning Projesi Başladı

Twinnerlar yazın da boş durmadı.Öğrencilerin tatil sırasında çektikleri fotoğraflarla bir gezi rehberi oluşturmayı amaçlayan bu projenin bir parçası olmaktan mutluyuz.

ELAZIĞ - Merkez Şehit Cuma Dağ Ortaokulu olarak proje yapmayı projelere katılmayı alışkanlık haline getirdik. Tatil anlayışının sadece dinlenme değil, aynı zamanda öğrendiklerini paylaşma, başkalarının da bu paylaşımlardan yararlanmasını sağlamak.Ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerinin, öğretmen gözüyle ifade edilmesini sağlamak.Amatör ruhla hazırlanan, ticari kaygıdan uzak, gözleme dayalı bir online gezi rehberinin oluşumunu sağlamak. Web2 araçlarını kullanma beceri ve kabiliyetini artırmak gibi amaçlarla hazırlanan GEZİN TWİNNER Projesine bizde öğrencilerimizle katıldık.    Proje sonunda öğrencierimizin özellikle doğa fotorafçılığında ve web2 araçlarını kullanmada gelişmelerini hedefliyoruz.Şimdiden tanışıp kaynaştığımız enerjisi bol ortaklarımızla paylaşımda bulunanın keyfini çıkarıyoruz .Herkese bol fotoğraflı tatiller diliyoruz . (Tarih: 05-07-2019)
KANALI: Duyuru
  • Tatilde de durmak yok çalışmak her yerde her zaman ellerinize sağlık
  • Antalya Kepez Ersoy İlkokulu olarak 8 öğrenci ve 1 öğretmenle projenin devamlılığı konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni keşifler yeni kaşifleri ortaya çıkaracaktır.
  • Bu projede olmaktan son derece mutluyum. Hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz yeni yerler keşfederek değişik bir bakış açısına sahip olacaklar. Teşekkürler
  • başarılar hocam

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.