eTwinning 2023'e EL ELE

Mükerrem Ali Kayan İlkokulu 2/E Sınıfı olarak 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nü Sınıf Öğretmenleri Sultan YILDIRIM rehberliğinde çeşitli etkinliklerle kutladılar.

TEKİRDAĞ - Çorlu 15 Eylül 2019 tarihine e Twinning 2023'e EL ELE Projesine ortak olduk. Ortağı olduğumuz projenin en temel amaçlarından biri çevreye ve doğaya duyarlı bireyler yetişmesine katkı sağlamaktır. Bu kapsamda iş birlikçi çalışmalara yönelik olarak atölye çalışmalarıyla etkinlikler planlanıp yapılmaktadır. Hayvan sevgisi küçük yaşta başlar. Bu nedenle bu hafta sanat atölyemizde hayvanları koruma gününe dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık yaratmak için kedi evi yaptık. yaptığımız kedi evini öğrencilerimiz sevgiyle, mutlulukla ve eğlenerek gönüllerince boyadılar. Kedi evimize gelen minik kedi dostumuz öğrencilerimizi çok sevindirdi. Öğrencilerimiz yıl boyunca minik kedimizin barınma, beslenme ihtiyacını karşılama görevini üstlendiler.  (Tarih: 06-10-2019)
KANALI: Etkinlik
  • Sultan Yıldırım öğretmenimin çocuklarımıza verdiği eğitim ve kattığı insani değerler paha biçilemez.Herşey için teşekkür ederim öğretmenim...

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.