The Nature is Calling Us - Doğa Bizi Çağırıyor

Fatih Final Anadolu Lisesi 13 öğrencisi ve Biyoloji Öğretmenleri Buse Demircin rehberliğinde eTwinning portalında “The Nature is Calling Us -Doğa Bizi Çağırıyor” adlı projesinin çalışmalarına başlamıştır. 2019 Eylül ayı sonunda başlayan proje, 2020 Mayıs ayında son bulacaktır.

İSTANBUL - Fatih Fatih Final Anadolu Lisesi 13 öğrencisi ve Biyoloji Öğretmenleri Buse Demircin rehberliğinde eTwinning portalında “The Nature is Calling Us -Doğa Bizi Çağırıyor” adlı projesinin çalışmalarına başlamıştır. 2019 Eylül ayı sonunda başlayan proje, 2020 Mayıs ayında son bulacaktır.
Türkiye’den 29, Polonya, İtalya, Makedonya, Fransa ve Arnavutluk’tan birer okul ile birlikte ortak ve işbirlikçi çalışmalarla bilişim
teknolojilerinden de yararlanılarak web 2.0 araçlarının kullanılacağı projede, çevre bilincinin oluşturulması, artık materyallerinin değerlendirilmesi, çevre sorunlarına karşı bireysel davranışlar edinerek doğaya karşı sahiplenici ve koruyucu tutum geliştirmek hedef alınmıştır. (Tarih: 17-10-2019)
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.